הומלי מידן בלוג | Homely meidan blog

מאגר פרויקטים ומאגר קונים

בהרחבה זו אני מבקש להאיר שני תחומים במאגר שלחלק מהמתווכים אין בהם עניין אך אחרים ייתכן שיפיקו מהם תועלת רבה. אני מתכוון למאגר של בנייה חדשה שאנחנו מכנים אותה "פרויקטים" ומאגר של מחפשי דירות (קונים) שמפרסמים מודעה של "חיפוש נכס".

מאגר פרויקטים

בשנה האחרונה עלה לוח של קבלנים שנקרא "כאן בונים" מבית mako שיש בו פרסום של רוב הבניה בישראל. הגענו איתם להסכם שיתוף ואתם יכולים לצפות בפרויקטים לבנייה באזור שלכם כחלק מהמאגר שאתם מקבלים. אקדים ואומר שמאז הפרסום שלנו בתוכנה אני מכיר שני משרדים שקיבלו בלעדיות לשיווק פרויקט כאשר תחילת הקשר היה דרך הפרסום במאגר שלנו.

במידה שאתם מקבלים "מאגר ארצי" תוכלו להיכנס למכירה לרשום בשם "פרויקט", להוריד את העיר שמופיעה ולבצע חיפוש. ברגע כתיבת המאמר יש 985 פרויקטים שמפורסמים במאגר שלנו. אם אתם מנויים על מאגר באזור מסוים תראו את הפרויקטים באזור שלכם. דוגמאות: רמת גן – 75 תל אביב – 102 רחובות –  34 חיפה – 22 נתניה – 55 וכו'

דרך אחרת למצוא את הפרויקטים היא לרשום במקור – "כאן בונים" ולחפש. כאשר נכנסים לפרטי הכרטיס אפשר לראות את הנתונים העיקריים לגבי הפרויקט: שם החברה הבונה, כתובת, מחיר החל מ…, תאריך סיום, סוגי הנכסים המוצעים, מספר יחידות הדיור ועוד. אחד הנתונים הפחות מוכרים נמצא בשדה "על ידי" שם תראו האם הבניה היא חדשה לגמרי, או במסגרת תמ"א 38, או פינוי בינוי.

בכפתור "קישורים" למעלה תוכלו להגיע למודעה המקורית שם תראו בדרך כלל נתונים רבים על אופי הפרויקט, תוכניות של יחידות הדיור השונות, מפרט טכני, תמונות ועוד. אם לא תגיעו בקישור למודעה המקורית סימן שהפרויקט הסתיים ונמכר.

מאגר קונים

זמן רב שאנחנו עוקבים אחרי כמות וטיב הפרסומים של מחפשי דירות. כרגע מקור הפרסומים נמצא ביד2 כאשר בסוג הנכס רשום "חיפוש נכס". הגענו למסקנה שהגיעה העת לתת לכם פרסומים אלה בדיוק כמו שאתם מקבלים מאתנו מאגר של היצע. הכוונה היא שתוכלו לראות את המודעות הנ"ל בתוך מאגר הקונים שלכם כקונים מהמאגר.

אנחנו מודעים לכך שיש שוני בפרסומים בין מוכרים לקונים והרי הקונים הוכנסו על ידכם ואילו רוב מודעות המכירה מקורן מהמאגר. מצאנו את הדרך שרשימת הקונים מהמאגר לא תפריע בשוטף אבל תוכלו לצפות בה כשתחפצו.

כדי להסביר באופן מלא אתחיל בתזכורת קטנה לגבי רשימת הקונים שמוצגת לכם בכניסה לקניה.

אם אתם מוגדרים "משתמש ראשי" תראו כברירת מחדל את כלל הקונים של המשרד (ולא קונים של סוכן מסוים), אך אם אתם מוגדרים כסוכנים תראו בהתחלה את הקונים הרשומים על שמכם (שמכם יופיע בשדה סוכן). בשני המקרים בשדה שיוך (בתוך שדות החיפוש) תראו את הערך "עודכן" ואז תקבלו רק את אלה שאתם מטפלים בהם ולא את אלה מהמאגר שלא מעניינים אתכם. בכל מקרה, אם תרצו לצפות בפרסומים שהמאגר נותן מתוך מחפשי הדירות שבלוחות אתם צריכים לוודא שאין שם בסוכן ובשדה שיוך תבחרו "מאגר" וחפשו. כדאי לבצע פעולה זו לפחות פעם ביום כדי לראות אולי יש קונה פוטנציאלי רציני שמוכן לקבל הצעות שלכם.

אנחנו מתכוונים להרחיב את המקורות לפרויקטים וכן למחפשי הדירות כך שהמאגר (הנחשב) שלנו ימשיך להשתפר ולהשתבח.

טיפ: כאשר אתם מבצעים שינוי כלשהו בפרויקט או בפרטי קונה מהמאגר נוצר אצלכם כרגיל כרטיס משרד אותו אתם אחראים לעדכן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Theme by: Theme Horse Hebrew By Sagive SEO