הומלי מידן בלוג | Homely meidan blog

מחסני מטבחים

בתקופה האחרונה החל לו טרנד חדש ומופלא, אנשים אשר מעוניינים במטבח חדש לא צריכים ללכת לחנות מעצבים ואפילו לא לסגור עם נגר או מעצב אישי. כל מה שעליהם לעשות זה לקחת את המידות של המטבח ולגשת עם המידות ל"מחסני מטבחים". מדובר בחברה חדשנית שהוקמה ב2010 ומעניקה ללקוח מטבחים מצוינים במכירים נמוכים יחסית. מה שתמצאו במחסני המטבחים זה מרחב עצום שמלא בעודפיי ייצור מהיצרנים והיבואנים של ענף המטבחים. היות המוצרים עודפים והיות הרכישות גדולות מאוד המכירים יורדים. וכך במקום לקנות דרך החנויות, אתם רוכשים מטבח מוכן במחסני המטבחים.

אנשים רבים מתקשים לבחור מטבח חדש, כאשר מזמינים מטבח מנגר מסתכנים בכך שהתוצאה הסופית לא תהיה בדיוק מה שחשבתם, וכאשר מזמינים מטבח מוכן מחנות אתם עלולים למצוא את עצמכם משלמים הרבה יותר ממה שתכננתם לשלם. יש לציין שבמחסני מטבחים אתם יכולים למצוא לרוב מעצבים ומייעצים שיוכלו לעזור לכם לבחור את המטבח הנכון ביותר למידות של החדר שלכם, כך שזה גם יהיה נוח ופרקטי וגם יפה ומתאים. אתם יכולים לעצב את המטבח שלכם לפי טעמכם האישי ולהרכיב אותו מהחלקים השונים שניתן למצוא במחסן, כמו כן ההרכבה בבית היא קלה ולא דורשת השקעה רבה מידי.

יתרון נוסף שיש למחסני מטבחים היא שלא צריך לחכות, אנשים יכולים לבחור את החלקים שמתאימים להם ולקבל אותם בו במקום (להעמיס על הרכב ולנסוע). הסיבה לכך היא שהמחסנים הללו עצומים ומחזיקים אספקה רבה מאוד (זאת לעומת החנויות הקרובות לביתכם). כך שלא צריך להמתין שבועות ליד הדלת בשביל החלקים שאתם כה זקוקים להם, או בשביל המטבח המלא. ובעיקר לא צריך לחקות שבועות כדי להזמין את כל המשפחה לארוחת ערב, שגם הם יוכלו ליהנות מהמטבח החדש והיפה.

מדובר בחשיבה חדשה לחלוטין על עולם המטבחים, ההבנה שעודפים יכולים להיות יעילים וזולים נכנסה לתודעה שלנו לגבי כל מוצר אחר: בגדים, מכשירי חשמל וכן הלאה. אך עד עתה איש לא ראה את הגאונות שביצירת מחסן ענק מלא במטבחים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Theme by: Theme Horse Hebrew By Sagive SEO