הומלי מידן בלוג | Homely meidan blog

מה הסיבה שהשער שלכם תקוע?

האם יש הסבר לכך שהשער אצלי תקוע פתוח בעיקר בחורף? שערים חשמליים נתקעים במצב פתוח בעיקר בחורף ובחלק גדול של המקרים זה באשמת החברה שסיפקה לכם את השער החשמלי, כול הפרטים בכתבה הבאה.

שערים חשמליים וכמוהם מחסומים חשמליים רבים, נשארים תקועים בעיקר בתקופת החורף, לחדי העין שביניכם שימו לב להוצאות השנתיות שאתם משלמים עבור התחזוקה השוטפת של השער במהלך השנה ודעו לכם כי זה כלל לא צריך להיות כך.

קריאת שרות פעם בשנתיים זה נקרא דבר שבשגרה אך להגיע אל לקוח פעם, פעמיים ולפעמים גם שלוש וארבע פעמים בשנה צריך לעורר אצלכם תמיהה.

ישנן חברות שמחזיקות מעצמם ואכן מוכרות בשוק השערים החשמליים, אותן חברות מנצלות את האמון שלקוחות נותנים בהם וחברות אלו מתקינות מוצרים באיכות ירודה או שמתקינות מוצרים אשר מראש ידוע כי מוצרים אלו יזמנו תקלות לא פרופורציונאליות לשימוש היומיומי של השער חשמלי. אם אתם רואים כי השער שלכם, ואין זה משנה אם זה שער או מחסום חשמלי, תקוע במצב פתוח, יש שלוש בדיקות בסיסיות שכדאי שתבדקו לפני שתזמינו טכנאי שירות.

ראשית בדקו האם מגיע חשמל אל השער, ניתן לבדוק זאת באמצעות שמיעת מקור מתח המפעיל את הממסר של השלט רחוק, שנית, בדקו שהשער אינו ניתן לדחיפה במצב ידני, קדימה ואחורה. שער שניתן להזיזו בכוח יד מעיד כי השער מנוטרל ויש לשלבו בעזרת המפתח הנטרול. ולבסוף, בדקו שהעיניות מגיבות, ניתן לבדוק זאת בסיוע בעברת היד על העיניות.

אם שללתם את שלושת האפשרויות, באפשרותכם להתקשר ולהזמין טכנאי שירות לשער חשמלי.

חשוב לפנות לחברה שמחזיקה בתו-תקן לשערים חשמליים. הרבה מתעלמים מהסכנות שקיימות בשערים חשמליים שהותקנו בלי אמצעי הבטיחות וזה גרוע מאוד. בישראל קיים תו-תקן לשערים חשמליים וזכותכם לדרוש הוכחת תו-תקן מהטכנאי שירות ועדיף  הבטיחות שלכם ושל הסביבה שלכם על פני כול שיקול אחר.

שערים חשמליים כמו גם מחסומים חשמליים אשר הותקנו לפני חודש אוקטובר 2006 אינם חייבים בדרישות התו-תקן אך מוטב יעשו ויחליטו הנוגעים בדבר ויפנו לחברות המחזיקות באישור מכון התקנים להתאמת השערים לתקן הישראלי ובכלל זה יקבלו הצעה מפורטת לאמצעי הבטיחות שיש להתקין כדי להתאים את השער לדרישות התקן.

שימו לב- שערים אשר הותקנו אחרי חודש אוקטובר 2006 חייבים לעמוד בכול דרישות התקן גם אם הותקנו ע"י חובבן.

המאמר נכתב ע"י הראל אשד, מנכ"ל שערים (אב שער) מקבוצת מנופי אבי. לקראית מאמרים נוספים על שערים חשמליים בקרו בבלוג שערים חשמליים של אב שער.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

תבנית מאת: Theme Horse התאמה לעברית באדיבות שגיב SEO