הומלי מידן בלוג | Homely meidan blog

אתר אינטרנט למשרד תיווך

הומלי אתרים בע"מ בשיתוף פעולה יחד עם מידן תוכנה השיקו את האתרים המודולרים,אשר נועדו ללקוחות מידן והומלי אתרים, ונבנו במיוחד לצורכי משרד תיווך,

האתרים המודולרים מסונכרנים ומותאמים ללקוחות העובדים עם תוכנת התיווך הן השולחנית והן האינטרנטית,וכל ניהול האתר מתבצע ישירות דרך תוכנת התיווך,העברת הנכסים לתוכנת התיווך מתבצעת בקלות וללא הגבלה במספר הנכסים, בלחיצת כפתור מועברים הנכסים והתמונות מתוך תוכנת התיווך אל האתר המודולרי.

בעלי המשרד יכולים לערוך את האתר בתבנית המתאימה להם,מתוך מבחר תבניות אתר השונות שמתחדשות מעת לעת.

האתרים המודולאריים מגיעים במספר שפות עברית,אנגלית ,רוסית וצרפתית והנכסים מתורגמים אוטומטית לשפה המבוקשת,כמו כן לכל שפה יש עריכה נפרדת של הדפים באתר.

האתרים המודולרים בנויים ממספר דפים קבועים ואליהם ניתן להוסיף דפים המתאימים לבעל  האתר,

הדפים הקבועים הנמצאים באתר :

דף בית – הינו הדף הראשי הפותח את האתר, קיימים מספר אפשרויות להגדרת דף הבית הנקבעים על ידי בעל האתר; אודות המשרד,חיפוש נכסים או נכסים נבחרים.

אודות המשרד – אודות המשרד נותנת מידע על פרופיל משרד התיווך,באפשרות בעלי האתר לערוך ולשנות מעת לעת את המידע הנ"ל דרך ניהול האתר.

צוות משרד – בעל האתר דרך ניהול האתר,יכול לערוך את רשימת הסוכנים      במשרד בצירוף תמונות ומידע אודות הסוכנים ופרטיהם.

נכסים נבחרים – דף זה הינו הצגת פרויקטים של המשרד או נכסים "חמים" אשר מוצגים בתמונות,בעל האתר יכול להכניס עד 8 נכסים עם תמונות.

מנוע חיפוש לאיתור נכסים – הינו מנוע חכם לחיפוש נכסים המאפשר ללקוח הנכנס לאתר לבצע חיפוש ממוקד לפי דרישתו.

צור קשר – הגולש באתר יכול להכניס נכס ישירות באתר או דרישות לחיפוש נכס וזאת על מנת לקבל תגובה מבעל האתר,הנכסים והקונים המוקלדים באתר על ידי הגולשים יגיעו אל תוכנת התיווך וגם זאת על ידי בחירתו של בעל האתר.

דפים דינמיים – בעל האתר יכול להוסיף דפים נוספים לאתר ולערוך אותם בהתאם לצורכי המשרד. הדפים הדינמיים יכולים להיות מאמרים,פרויקטים שהמשרד משווק או כל נושא אחר שהמשרד מעוניין להעביר לקהל הלקוחות שיכנס לאתר.

האתרים המודולרים מאפשריים שליטה מלאה על הפרטים המוצגים בכרטיס הנכס,בעל האתר יכול להחליט אילו שדות הוא מעוניין שיופיעו בפרטי הנכס ואיזה שדות הוא מעוניין להשמיט .

בניהול האתר המודולרי קיימת אפשרות עריכה של כותרת דפי האתר (title) שהינה למעשה הכותרת של דפי האינטרנט,זהו למעשה הטקסט שמופיע בפס הכחול בראש חלון הדפדפן,הכותרת הינה אחד הקריטריונים החשובים ביותר בדרוג אתר במנועי החיפוש,למעשה בעלי האתר ירשמו את שם חברתם בכותרת האתר יחד עם הכוונה לדף המדובר,כלומר לכל דף באתר עורכים כותרת משלו ומציינים את שם החברה יחד עם שם הדף.

האתרים המודולרים מאפשרים שליטה מלאה על ה – description – מנועי החיפוש הגדולים,כגון גוגל מציגים ליד תוצאות החיפוש תיאור של העמוד,תיאור זה למעשה בא לתאר בצורה רחבה את קישור ב – title, האתרים המודולרים מאפשרים לבעלי האתר ליצור את ה – description שיוצג במנועי החיפוש לכל דף ודף באתר.

קיימת אפשרות חיבור של האתרים המודולרים לגוגל אנליטיקס – גוגל אנליטיקס הינו למעשה כלי סטטיסטי של מנוע החיפוש גוגל,גוגל אנליטיקס למעשה מאפשר לבעלי האתר לקבל תמונה מלאה על מצב אתרו ופופלריותו,כשלמעשה דרך גוגל אנליטיקס יכול בעל האתר לזהות את כמות המבקרים שנכנסו לאתר לפי מילות מפתח,לזהות מאיזה דפדפנים נכנסו לאתר,לזהות חתך של מיקום גיאוגראפי של גולשי האתר,ניתן גם לזהות אילו דפים נצפים ביותר ואיזה פחות,לזהות כמה זמן כל גולש שהה באתר,להציג נתונים על גולשים חוזרים.

אפשרות חיבור נוספת ל google webmaster tools (כלי מנהלי אתרים) שבוא אנחנו מקבלים תמונה כוללת איך גוגל רואה את האתר שלנו מילות מפתח ,קישורים, שגיאות האתר ועוד דברים רבים אחרים שאותם נרחיב בפוסט נפרד

בהצלחה לכולם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

תבנית מאת: Theme Horse התאמה לעברית באדיבות שגיב SEO