הומלי מידן בלוג | Homely meidan blog

זהירות עקיצות נדל"ן

 

כלבי אשמורת

 

בעודה משוטטת באתרי האינטרנט השונים ומנסה לאתר מודעות שהעידו כי מצב המוכרים לחוץ או על סף היסטריה, צדה את עיניה מודעה בזו הלשון: דירתנו מוצעת למכירה לרגל נסיעה. די היה לה בכך כדי לסמן לעצמה כי זיהתה חוליה חלשה.
לבושה בהידור הגיעה הגברת לפגישה עם מפרסמי ההודעה.
הצעתה הייתה מפתה ומשכנעת למדי. היא תשכור את הדירה, תעצב, תרהט, תגור בה וגם תשלם שכר דירה כמקובל. בתוך כך  תציג את הדירה לקונים כאילו הייתה שלה, עד אשר תימכר. הבעלים יזכו בשוכרת ובמסייעת למכירת דירתם.
את חששם של בעלי הדירה הפיגה בכך שהבטיחה להם ביטחונות, ערבים וסכום מוסכם בפיקדון, למקרה של אי עמידה בתנאי השכירות.
המוכרים התרשמו מכוונותיה הטובות ובסתר לבם אף שמחו על מזלם הטוב,


כשביקשה הגברת להתיר לה להכניס לדירה חיית מחמד אליה היא כה קשורה, נעתרו ללא היסוס לבקשתה ואת הסכמתם העלו על הכתב, כי גם הם חיבבו חיות מחמד. ביום חתימת החוזה ועם קבלת המפתח רוהטה ועוצבה הדירה בטוב טעם.
עד מהרה החלו להתדפק על דלתה קונים שנשלחו מטעם הבעלים. אדיבה ומסבירת פנים הכניסה את הקונים היישר  לחדר האירוח. בעודם מתרשמים מהדירה המטופחת, הגיח כלב המחמד שלה, כלב ענק, מאיים ונושף לעברם. המתעניינים נסו מבוהלים על נפשם לעבר דלת היציאה וכך החמיצו את היכולת להתרשם מנתוני הדירה ומאיכותה. כך קרה כל אימת שהגיעו קונים לראות את הדירה.
בעלי הדירה התקשו להבין כיצד לא התקבלה כל הצעה לרכישת דירתם ובמקביל העיבו על חייהם ושלוותם לחצים כספיים. בחלוף הזמן, כשהייאוש החל לכרסם בהם, הגיעה השוכרת עם הצעה לקניית הדירה. ההצעה שניתנה הייתה כה נמוכה עד שהמוכרים נאלצו לדחותה למרות מצוקתם הרבה.
בשלב הבא שיפרה הנוכלת את הצעתה והעלתה הצעה שנייה, שעדיין הייתה נמוכה משמעותית משוויה בשוק הדירות, אך גבוהה מקודמתה. בידיעה שהמפתח להצלתם מונח בידי שוכרת זו אישרו בעלי הדירה את המכירה. תנאי שהוכנס לבקשתה להסכם המתגבש, אפשר לרוכשת לצרף קונה או שותף לחוזה הרכישה בכל אחד משלבי החוזה עד לחתימה.
בעוד הצדדים שוקדים על הכנת ההסכם, הוכנס קונה תמים, שביצע את הרכישה מאחורי הקלעים. סוכם כי את ההפרש הכספי משוויה האמיתי של הדירה יעביר הקונה לחשבונה של השוכרת הבדויה.

 

כלבי אשמורת – טיפ

מוכרים המשדרים אותות מצוקה בניסיון למכור את דירתם מהווים יעד לחורשי מזימות שכל מטרתם להונות ולעשות רווח קל מאנשים חסרי הניסיון. יש לעמוד על המשמר ולשמור על רכושכם היקר. בטרם הפקדת רכושכם בידי זרים, קיימות מספר בדיקות ראשוניות וזמינות לזהות השוכרים על פי שם ותעודת זהות וניתן לבדוק באתרי החיפוש השונים שבאינטרנט. אם עולה חשד אך אינכם בטוחים בתחושתכם, אפשר לבקש תעודת יושר שהמשטרה מספקת או לברר היכן שכרו בעבר, ולבקש הצגה של מסמכי תשלומים כגון: ארנונה, מים וחשמל הרשומים על שם השוכרים.

 

  זהירות עקיצות נדל"ן                                                                                                         זהירות עקיצות נדל"ן

סיפורו של בית

האם ביתנו הוא מבצרינו? כיום ניתן לבטח כל מוצר צריכה אך את הבית וזכויותיו לא ניתן לבטח.

הספר "זהירות עקיצות נדל"ן" אותו כתבה טובה מאיר מתווכת נדל"ן מזה שני עשורים.
שהחליטה להרים מסך על הקלות הבלתי נסבלת שבאירועי נדל"ן פוגעניים, ולהזהיר מפני נוכלים שירצו לקחת מה שלא להם. נותני שירותים רשלניים שמבטחים כי "יהיה בסדר" ו"אל תדאג" אך כלום לא באמת מסתדר, כי בנדל"ן אין קיצורי דרך.
בכאב הרב שנגלה לעיניה בסכסוכי משפחות שבסערת רגשות ויתרו על משפחה וממון העיקר להיות צודקות. סכסוכי שכנים,נכסים להשקעה ועוד…
הספר ייחודי נכתב כדי לסייע בידי הציבור הרחב, לזהות ולהימנע מתקלות שעשיות להסב לכולנו עוגמת נפש ומחיר יקר.
הסיפורים קולחים ומתובלים בהומור בעיקר בטיפים ובמסקנות של עשה ואל תעשה.
עם צאת סיפרה טובה מאיר התראינה טובה מאיר במגוון כלי תקשורת שזיהו את החדשנות שבספורים. ערוץ 10 תכנית סודות הנדל"ן, אתר מאקו, רשת ב', מוסף שרון פלוס, עיתון יתד נאמן, ובפאנל בשבת הקרובה תדבר על כך טובה מאיר ותספר את סיפורו של הספר.

בימים אלו יוצאת טובה מאיר כותבת הספר "זהירות עקיצות נדל"ן, במסע הרצאות ברחבי הארץ לקהל הרחב ולקהל מקצועי וייעודי המתעניין בתחום.

כיום השיח בנושא הנדל"ן הפך להיות פופולארי ודינמי.כל בוגר מעורב בכך אם כקונה כמוכר, שוכר,משכיר , יורש ומוריש ."זהירות עקיצות נדל"ן" מרים מסך על הקלות הבלתי נסבלת ממקרים פוגעניים שממעטים לדבר עליהם .

בואו והזמינו גם אתם את הספר  "זהירות עקיצות נדל"ן" קראו אותו בשקיקה בעיקר כדי למנוע טעויות בעתיד. בספר נותנת טובה מאיר טיפים ועצות איך להיזהר בעשותכם את הרכישה הגדולה בחיים.

 

טובה מאיר

http://www.tovameir.com

052-3832550

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

תבנית מאת: Theme Horse התאמה לעברית באדיבות שגיב SEO